اجرای پروژه جنگ روانی توسط نهاد ریاست جمهوریحسام‌الدین آشنا پس از مرخصی از بیمارستان، پروژه جنگ روانی روسی خود را آغاز کرد.
آمدنیوز طی خبری اعلام کرد که طی جلساتی که در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست‌جمهوری با حضور حسام‌الدین اشنا و مشاورین رسانه‌ای برگزار شده، آقای آشنا پروژه جنگ روانی «الماس و سنگ‌ریزه» را برای تقابل با جریان فیش‌های چند ده میلیونی مدیران دولتی پیشنهاد کرده است.
وی در این جلسه اعلام داشته که قادر است از طریق کانال‌های حامی دولت در فضای مجازی، این طرح را بر سرانجام برساند.
 کارشناسان روسی در پروژه «الماس و سنگ‌ریزه» معتقدند برای پوشاندن یک تکه الماس باید آن را زیر مقادیر زیادی سنگ‌ریزه پنهان کرد. بر همین اساس آقای آشنا پیشنهاد داده که تیم رسانه‌ای دولت حسن روحانی ضمن انتشار «فیش‌های حقوقی جعلی» از برخی نهادها مانند سپاه پاسداران، نهادهای غیر دولتی، و برخی افراد که حساسیت جامعه روی آن‌ها بالاست، مقدمات تکذیب آن را توسط ذی‌نفعان فراهم کنند. استدلال‌اقای آشنا این بوده که با انتشار ۳۰ فیش حقوقی جعلی و سپس تکذیب آن توسط ذی‌نفعان، دولت حسن روحانی از این «شر بزرگ» خلاصی یافته و مدیران دولتی نیز لازم نیست از کار برکنار شوند، ضمن این‌که حساسیت جامعه پس از انتشار و تکذیب متعدد فیش‌های جعلی از بین می‌رود و مردم دیگر به فیش‌های حقوقی منتشر شده توجهی نمی‌کنند.
منابع خبری «آمدنیوز» به خبرنگار ما گزارش داده‌اند که این جلسه مهم در مرکز تحقیقات استراتژیک ریاست‌جمهوری توسط سازمان اطلاعات سپاه و «حسین طائب» شنود شده است. حسام‌الدین آشنا اندکی پس از این جلسه از طریق منابع خود متوجه شنود طائب از این جلسه شده و دچار حمله قلبی گردیده و به بیمارستان منتقل می‌شود.
وی تنها سه روز پس از ترخیص از بیمارستان، امروز اولین فیش حقوقی از پروژه خود را جعل و منتشر کرد. بر اساس این فیش حقوقی ابتدا اعلام شد که حسین شریعتمداری مدیرمسئول روزنامه کیهان ۱۸۷ میلیون تومان حقوق می‌گیرد که این خبر دقایقی بعد توسط یک کانال اصولگرا تکذیب و اعلام شد دریافتی شریعتمداری تنها یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان بوده است.
خبر اولیه و جعلی فیش حقوقی ۱۸۷ میلیون تومانی را کانالی به نام «هواداران دکتر حسن روحانی» منتشر کرده است 
حسام الدین آشنا، داماد قربانعلی دری نجف آبادی است و زمانی نیز مسؤول اداره اطلاعات قم بوده است . آشنا در دوره وازت دری نجف آبادی ، معاون روحانیون وزارت اطلاعات بود .هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر