اخراج یکی از اساتید به دستور رییس فاسد دانشگاه علوم پزشکی شیراز


 دکتر محمدهادی ایمانیه (رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز): یکی از پسماندهای دولت احمدی نژاد

 
دکتر رسول قیصری استاد جراحی فک و صورت دانشکده دندانپزشکی شیراز با دستور دکتر هادی ایمانیه رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز و تصویب هیات جذب اساتید از این دانشگاه اخراج شد.
از دیروز این خبر به شکل گسترده ای از طریق پیامک و شبکه های اجتماعی مربوط به دانشجویان علوم پزشکی شیراز پخش شده بود که پس از تماس خبرنگار خبر پارسی با دکتر قیصری ، وی ضمن تایید این خبر اظهار داشت : طی تماس رئیس دانشکده دندانپزشکی این خبر به بنده  اعلام شده است. وی افزود : پس از پیگیری هایی که انجام دادم متوجه شدم نامه اخراج قطعی بنده از طریق حراست دانشگاه در حال تهیه است.
گفتنی است دکتر قیصری بارها توسط هیات ارزشیابی اساتید دانشگاه در ردیف اساتید نمونه قرار گرفته بود.
وی که در سوابق خود معاونت آموزشی بخش جراحی فک و صورت را نیز دارد از اعضای کمیته سلامت ستاد روحانی در استان فارس بوده است
 دکتر قیصری پس از حماسه ۲۴ خرداد به علت محبوبیت در بین دانشجویان  و با همراهی دانشجویان فعالیت های زیادی را در جهت تغییر مدیریت دانشگاه علوم پزشکی شیراز (دکتر محمدهادی ایمانیه) بر اساس شعارها ی دولت تدبیر وامید انجام داده به نحوی که چندین بار از سوی مراجع مختلف دانشگاه تهدید به برخورد و اخراج شده بود.
روز گذشته رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا مدعی شد افزایش نشاط در فضای سالم دانشجویی از اولویت های دانشگاه در دوره جدید است این در حالی است که تاکنون مدیریت ایشان در دانشگاه به صورت رسمی و کتبی تمدید نشده و از طرف دیگر اخراج استاد نمونه دانشگاه نه تنها فضای دانشگاه را با نشاط نمی کند که ذهن دانشجویان را آزرده و روحیه آنها را افسرده می کند. 
 جالب تر آن که سایت خبری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز(سینا) در تاریخ ۴/۹/۹۲ مطلبی با عنوان ” مخالفان و حامیان دکتر ایمانیه در فضای مجازی چه کردند” منتشر ساخته و در آن با مقایسه حامیان و مخالفان وی، مدعی شده بود صفحه «درخواست از وزیر بهداشت برای برکناری ایمانیه» تنها به ۸۷۷ لایک رسیده ، اما صفحهای که با عنوان «حامیان دکتر ایمانیه» در فیسبوک ساخته شده هم اکنون ۱۷۷۵ لایک خورده است.
اما صفحه «حامیان دکتر ایمانیه»، صفحه ای جعلی و نشان از تلاش مذبوحانه رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز برای جعل حامی و ماندن در قدرت است که در ادامه به دلایل جعلی بودن این صفحه و دروغ پردازی سایت خبری وابسته به دانشگاه علوم پزشکی شیراز می پردازیم.
صفحه مذکور چند روز پس از راه اندازی صفحه «درخواست از وزیر بهداشت برای برکناری ایمانیه» نیمه شب با حدود ۴۰۰ لایک شروع به کار کرد و در عرض چند ساعت به مرز ۱۰۰۰ لایک رسید که نشان از جعلی بودن این صفحه و فعالیت هکر ها دارد. چندی بعد در عرض چند ساعت صفحه مذکور تا مرز ۳ هزار لایک پیش رفت اما بعد از چند سیاعت از تعداد لایک ها کاسته شد تا به عدد کنونی ۱۷۷۵ برسد.

عکس زیر چند روز قبل از این صفحه گرفته شده است در حالی که تعداد لایک کنندگان ۱۹۴۱ نفر هستند ، سوال اینجاست اگر این صفحه واقعی است و کاربران واقعی آن را لایک نموده اند در عرض چند ساعت تعداد کثیری از لایک کنندگان کاسته می شود؟! گفتنی است جعلی بودن صفحه یکبار توسط نرم افزارهای کنترلی فیس بوک مشخص گردید و این صفحه برای چند روز بلاک گردید اما انگیزه خدمت به خلق از سوی ایمانیه با عث شد هکرهای ایجاد کننده این صفحه با تغییر در ماهیت اپلیکیشن های Auto Liker متصل به آن توانستند دوباره نرم افزارهای کنترلی فیس بوک را فریب داده و آن را فعال نمایند.