اعضای باند مشایی و دزدها ، در حال نفوذ به دولت یازدهم





محمدباقر نوبخت، که سه مسئولیت معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی دولت، سرپرست معاونت توسعهٔ مدیریت و سرمایهٔ انسانی و سخنگوی این دولت را برعهده دارد، کانال نفوذ دزدها و اختلاسچی ها و همچنین اعضای باند احمدی نژاد و مشایی به دولت تدبیر و امید است.
محمد باقر نوبخت که پیشتر وی را در ردای وکالت مردم رشت در مجلس دیده بودیم و خاطره مناظره تاریخی وی در جریان انتخابات سال ۸۴ به علت تاثیری که در روی کار امدن احمدی نژاد و هشت سال سیاه داشت در ذهن هایمان مانده است. اکنون که پس از سالها به قدرت اجرایی رسیده به جای جبران خرابیهایی که خود نیز در بوجود آمدن آن بی تقصیر نیست بیشتر در پی در آمدن از شرمندگی دوستانی است که تا کنون به وی محبتهایی کرده اند!

به عنوان مثال ولی الله سیف (رئیس کل بانک مرکزی) در دورانی که مدیر عامل بانک سپه بود نوبخت را در هیئت مدیره چند شرکت از شرکتهای سرمایه گذاری بانک سپه(امید) منصب داده بود و با آنکه اکنون سیف در کارنامه اش مدیر عاملی بانک صادرات در زمان اختلاس مشهور آن بانک(ماجرای فاضل خداداد و رفیقدوست) را داشت و پس از آن در بانک سپه نیز بزرگترین اختلاس تاریخ این بانک در دوران مدیریت او رخ داد و در منصب بعدی یعنی مدیر عاملی بانک ملی نیز در کارنامه اش چندین اختلاس کلان در زیر مجموعه را برای خود ثبت کرد و البته به شیوه جهرمی از هرگونه پیگرد قانونی گریخت و بعد از هر اختلاس در پله بالاتری خود را دید و در مجموع میتوان گفت که کارنامه روشنی و خوبی ندارد به علت همان لطفی که به جناب نوبخت کردند به صندلی ساختمان میرداماد تکیه زدند که آقای نوبخت از خجالت دوست قدیمی در بیایند!!!
مورد بعدی علی اکبر طاهائی(استاندار سابق مازندران) است که از پیشکسوتان جریان انحرافی و شیخ الاستاندار دوران احمدی نژاد بود. همان شخصی که چند وقت پیش در جریان افتتاح یک کارخانه دخانیات گفته بود کشیدن چند نخ سیگار در هفته بی ضرر است!! و اگر نام او را در گوگل سرچ کنید به اظهار نظرهای عجیبش در دفاع از مشائی و بطور کل جریان انحرافی خواهید رسید و وی آنقدر ذوب در احمدی نژاد بود که در جریان خانه نشینی یازده روزه به همراه روح الله احمدزاده اقدام به جمع آوری امضا برای حمایت از مشائی و احمدی نژاد و تهدید کردن نظام به استعفا نمودند و خود نیز اولین استانداری بود که این تهدیدنامه را امضا کرد./ طاهائی مدتی استاندار گیلان بود و این هم زمان بود با زمانی که نوبخت نماینده مردم رشت در مجلس بود و در آن زمان هم رابطه بسیار خوبی با یکدیگر داشتند و هم در دوران انتخابات و هم پس از آن در مجلس طاهائی لطفهای فراوانی به نوبخت نمود که اکنون که جناب نوبخت دستشان به جایی میرسد وقت جبرانش است و این هم اصلاً مهم نیست که طاهائی چقدر به مشائی نزدیک بوده و حتی قبل از انتخابات توسط مشائی به او پیشنهاد شده بود که وزیر کشور شود که به دلیل مخالفتهایی که با تغییر نجار در قبل از انتخابات ریاست جمهوری شد این امر منتفی گردید.


پ.ن: علی اکبر طاهائی روزانه جلسات طولانی را در دفتر نوبخت با وی دارد و حتی شایعه شده که قرار است معاون نوبخت شود ولی به دلیل نداشتن مدرک تحصیلی بالا که لازمه مجموعه تحت مدیریت نوبخت است شخصاً این موضوع را بعید میدانم. مگر آنکه نوبخت خیلی بخواهد از شرمندگی این دوست قدیمی در بیاید. ولی گرفتن منصبی درخور به واسطه نوبخت امریست قطعی...
پ.ن2:از نحوه رابطه طاهائی با مشائی و جریان امنیتی منتسب به وی(جریانی که پس از تثبیت مصلحی با حکم حکومتی تصفیه شدند) میشود چندین جلد کتاب از نوع شنود اشباح نوشت!
پ.ن3:حکایت سیف هم چیزی بسیار بیشتر از اختلاس 123 میلیاردی بانک صادرات و اختلاس بانک ملی و بانک سپه و.. است و رابطه اش با گروه موسوم به کوپرز و عباس نبوی و... هم کم عجیب نیست و لطفاً سطح وی را در حد جهرمی و خاوری پایین نیاورید و این دو نامبرده در برابر جناب سیف عددی نیستند.
پ.ن4:خاوری از نزدیکان سیف بوده و اولین بار در زمان تصدی سیف در منصب مدیرعاملی بانک سپه به عنوان عضو هیئت مدیره این بانک منصوب شد.




https://www.facebook.com/a.qazaly/posts/311665422308059