فساد مالی و اخلاقی سرپرست مجتمع قضایی مبارزه با فساد اقتصادیحمیدرضا مهاجری ، از تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۲۳ ، سرپرستی مجتمع قضایی امور اقتصادی - مجتمع مبارزه با فساد اقتصادی - را برعهده دارد .


الف : فساد مالی

۱-
حمیدرضا مهاجری ، پاتوقی در میدان هروی ، خیابان وفامنش دارد که بعضی اوقات در آن محل حاضر شده و بر سر ذبح و به مسلخ بردن عدالت دستگاه قضایی ، معامله می‌کند . شماره‌ی محرمانه‌ی جدید او ۰۹۳۶۱۱۰۷۶۵۵
است .


۲-
در تاریخ ۱۳۸۵/۴/۱۷ ملکی در بازار تهران که متعلق به بانک تجارت بود را باند آقای مهاجری به قیمت بسیار پائینی می خواستند خریداری نمایند که با دخالت یکی از مسئولان بانک تجارت  این امر محقق نمی شود . آقای مهاجری این امر را بهانه کرده و پس از حدود یك سال ، با دام گذاری برای ایشان ، موجب عزل وی از سمت شان می‌گردد .

۳- محسن خان‌زادی به شماره تلفن ***۰۹۱۲۱۴۰۴ ، برادر یکی از نمایندگان سابق مجلس ، کارچاق کن و دوست صمیمی حمیدرضا مهاجری بوده و با گرفتن پرونده های خاص از افراد مسئله دار و سپردن آن به مهاجری ، با اعمال نفوذ او ، پرونده به نتیجه ی دلخواه منتهی می شود .

۴- حامد ن . ، پسرخاله
معشوقه حمیدرضا مهاجری و کارچاقکن او است که با شماره تلفن *** ۰۹۳۵۲۹۴۴ - شماره‌ی مخصوص تماس با حمیدرضا مهاجری - با او ارتباط  دارد.

۵-
احمد فرهانی ، وکیل پایه یک دادگستری ، کارچاق کن مهاجری است . وی در دفتری که توسط مهاجری ، به نشانی : تهران - خیابان آپادانا - کوچه گلشن - پلاک ۶ واحد ۵ به شماره تماس ۰۹۱۲۱۴۵۴۲۱۸ و ۸۸۷۴۲۲۰۹ برای او تهیه شده است ، با گرفتن پرونده های خاص از افراد مسئله دار و سپردن آن به حمیدرضا مهاجری و اعمال نفوذ ایشان ، آن‌ها را به نتیجه‌ی دلخواه ختم می‌كند .

۶- یوسف جمالی وکیل پایه یک دادگستری به شماره ۰۹۱۲۱۲۳۳۹۵۹ ، کار چاق کن مهاجری است که طبقه بالای خانه‌ی مهاجری را خریداری نموده است ، وی نیز با گرفتن پرونده های خاص از افراد مسئله دار و سپردن
آن به مهاجری ، با اعمال نفوذ او ، پرونده به نتیجه ی دلخواه منتهی می شود .

۷- شکرالله شکری ، وکیل پایه یک دادگستری به شماره ۰۹۱۲۱۴۵۹۳۲۳ کارچاق کن آقای مهاجری بوده و موجب آشنایی مهاجری با معشوقه اش - خانم پ . ج . - شده است . او نیز با گرفتن پرونده های خاص از افراد مسئله دار و سپردن
آن به مهاجری ، با اعمال نفوذ او ، آن را به نتیجه‌ی دلخواه منتهی می‌سازد .


۸- مهاجری با جمالی ، شکری و فرهانی با شمارهای محرمانه خود - به ترتیب ۰۹۳۵۹۴۱۹۱۳۳ و ۰۹۳۵۹۴۱۹۱۳۴ و ۰۹۳۵۹۴۱۹۱۳۵ - در تماس است .

ب : فساد اخلاقی


آقای مهاجری در پی  آشنایی با خانم پ . ج . توسط آقای شکرالله شکری وکیل پایه یک دادگستری ، علاقه‌مند به وی شده ، در حالی كه این فرد کاملاً بی حجاب و اهل موزیک و رقص و ... و مربی آموزشی این‌گونه موارد است .

( مسائل شخصی این خانم ارتباطی به این‌جانب یا سایرین ندارد ولی نکته قابل توجه و حائز اهمیت اینجاست كه یکی از مسئولان ارشد قوه قضاییه که مستقیماً با رئیس قوه قضائیه کار می‌کند ، مرتکب چنین مواردی شده كه  اگر مشابه این امر برای یک کارمند عادی اتفاق می‌افتاد ، یقینا هزاران بلا سر وی می‌آوردند . )
حمیدرضا مهاجری با تلاش برای جلب نظر ایشان ، بالاخره پس از یک‌سال به بهانه‌ی فرستادن دخترش فهیمه مهاجری به کلاس آموزش گیتار در فرهنگ‌سرای طبرستان ( حوزه نیایش ) كه مسئولیت آن با خانم پ . ج . است ، موفق می‌شود در تابستان سال ۱۳۸۴ ، با وی رابطه‌ی عاشقانه برقرار نماید .
وی به حدی شیفته‌ی این خانم شده که تعطیلات عید و مسافرت‌های تفریحی به دبی را با این خانم انجام می‌دهد . حمیدرضا مهاجری حتی از حساب بانک ملی سیبا به شماره ۰۱۰۱۹۹۴۲۸۴۰۰۸
در سال‌های ۱۳۸۵ و ۱۳۸۶ و ۱۳۸۷ ، تعداد قابل توجهی چک در اختیار این خانم قرار داده است که وی نیز با پشت‌نویسی چك‌ها ، آن‌ها را خرج کرده است .
آقای مهاجری به حدی شیفته‌ی این خانم گردیده که حتی از مکه‌ی مکرمه از شماره‌ی ۰۰۹۶۶۵۶۹۰۳۷۷۶۲ به شماره‌ی سیم‌كارت اعتباری این خانم ***۰۹۱۹۳۰۱۱ و نیز از شماره‌ی دیگرش ۰۹۱۲۱۷۲۳۸۴۳ به شماره‌ی سیم‌كارت دائمی این خانم ***۰۹۱۲۳۰۳۲ ، به وی SMS می‌فرستاده است . 
حمید رضا مهاجری ، از شماره‌های ۰۹۱۲۵۴۵۲۱۱۹ و ۰۹۳۲۹۴۷۱۴۶۷ و ۰۹۱۳۵۵۳۳۵۸۳۷ و ۰۹۳۲۹۵۵۱۶۱۸۴ با شماره خانم پ ج  ***۰۹۱۲۳۰۳۲ تماس‌های عاشقانه داشته است .
او حتی برای اطمینان بیشتر ، از دو خط شماره تلفن ایرانسل که به نام بسیج ثبت شده و بعنوان شماره‌ی محرمانه از آن استفاده می‌كرده است ، با خانم پ . ج . به شماره‌های ۰۹۳۶۱۲۶۸۲۳۹ و ۰۹۳۶۱۲۶۸۲۳۸ در تماس بوده است .

( نگارش بدون سانسور شماره‌ی این خانم  به این دلیل است که در حال حاضر مورد استفاده‌ی وی وحمیدرضا مهاجری قرار نمی‌گیرد . )
نشانی منزل مجردی حمیدرضا مهاجری که از سال ۱۳۸۵ در آنجا استقرار دارد : تهران - ۴۵ متری رسالت - مجیدیه شمالی - بعد پس از سه‌راه پیاله - کوچه نور - پلاک ۹ طبقه ۴ . شماره بدنه کنتور ۷۹۸۳۸۸۴۵ .
 حمیدرضا مهاجری به همراه
خانم پ . ج . در سال ۱۳۸۶ به ویلای دادگستری در رامسر و در سال ۱۳۸۷ به مهمان‌سرای مدیران شرکت نفت و یک‌بار نیز به ویلایی واقع در ساری به نشانی : میدان خزر - جاده دریا - بریدگی دوم - اتنهای کوچه بوستان - باغ مریخی رفته كه آقای ابراهیمی مهماندار ایشان بوده است .


اسناد ثبت نام فهیمه مهاجری - فرزند حمیدرضا مهاجری - در فرهنگ‌سرای طبرستان :


اشعار عاشقانه‌ای كه توسط حمیدرضا مهاجری و در سربرگ‌های قوه‌ی قضاییه ،‌ برای خانم پ . ج . نوشته شده است :
حمیدرضا مهاجری در تاریخ ۱۳۸۴/۶/۲۹ با خانم پ . ج . به مسافرت تفریحی دبی رفته و در تاریخ ۱۳۸۴/۷/۲ به کشور بازگشته است :