تندر و انجمن پادشاهی ايران و فريب وزارت اطلاعاتاز مکاتبه با گروهی که خود را تکاوران تندر انجمن پادشاهی ايران می نامند ، خودداری كنيد زيرا آن‌ها گروه اطلاعاتی و تروریستی ساخته حكومت ايران هستند . 

فرود فولادوند با نام رمز بیاتی ۲۴۰ در وزارت اطلاعات در اداره‌ي ۴۳ - که نام سازمان تروریستی مشترک اطلاعات سپاه پاسداران و وزارت اطلاعات است - كه رهبري اين گروه را بر عهده دارد ، هم‌اکنون در ایران در حال شکار جوانان آزادي‌خواه ایران است . او اخيرا با نام محمدرضا اعلمی در ۱۴ دسامبر ۲۰۰۹ ،‌سفری یک‌روزه به دبی داشته است . در زمانی‌‎که فولادوند فعالیت خود را پس از توافقات نهايی و سپری‌نمودن آموزش‌های اساسی و استقرار پروژه‌ي دشمني‌اش با اپوزیسیون خارج و داخل کشور ، در شبکه‌ي ماهواره ای ، آغاز كرده است . پرونده‌ي فرود فولادوند در سازمان اطلاعات داخلی انگلستان ( MI5 )  در حال تکمیل بود که به بازداشت و محاکمه‌ي وي و ۲ نفر از همکارانش منجر مي‌شد که وزارت اطلاعات ایران ،‌با دریافت اطلاعات از سوی مخبران اطلاعاتی خود که در یکی از کشورهای اروپای شمالی می باشد ، از قبول ریسک اضافی خودداري كرده و زودتر از موعد مقرر ، با دستگیری فولادوند و ساختن داستان رفتن او به ترکیه و سپس ناپدید شدنش ، او را نجات داد .

ابراهیم نبوی معتقد است چنین گروهی که اصلا وجود نداشته و ندارد و برای به دام انداختن طعمه‌های داخلی توسط وزارت اطلاعات ایجاد شده و بارها و بارها از آن سواستفاده شده است. وی همچنین در مورد اعدام رحمانی‌پور و زمانی در نامه سرگشاده‌ای سرگشاده به علی خامنه‌ای نوشت : «وزارت اطلاعات تان نفوذ کرد و عده ای از طرفداران فلان بن فلان را به بازی گرفت و از کسانی که تنها مخالفانی ساده بودند دشمنانی ساخت که در حقیقت شما به آنان این درس را آموخته بودید. مگر نه این است که همین حالا هم دستگاه تان مردم را فریب می دهد و به هزار زبان به خشونت می خواند تا خسته شوند و دست که می خواهند به اسلحه ببرند، فورا دستگیرشان می کنید و تازه معلوم می شود، پشت همه این بازی ها، بازی خودتان است. این یک دروغ است. دروغی زشت که هیچ انسانی با دشمنش نمی کند، چه رسد به ملتش....تشکیلاتی دروغ را خودتان ساختید، عده ای از جوانان ساده دل مخالف را به آن جذب کردید، به آنان درس خشونت دادید، آنان را از کشور بیرون بردید و در مرز گرفتید، زندانی کردید و وعده دروغ دادید، آنان را به بازی نقشی دروغ در مقابل مردم واداشتید، حالا هم به جرم این همه همراهی اعدام شان کردید!---------------------------------------------------------------------------۱. تندر


۲. تكاوران تندر انجمن پادشاهي ايران


۳. انجمن پادشاهي ايران در ويكي‌پديا


۴. سربداران ویرانه‌ي دروغ


۵. ترور، قهوه‌ي قجری و کاپوچینو


۶. سياست ايران