حمله ماموران امنیتی به خانه بهنام ابراهیم زاده و مصادره اموال وی
بهنام ابراهیم زاده یکی از فعالان کارگری و حقوق کودک است که در تاریخ ۱۳۸۹/۳/۲۲ به اتهام فعالیت های کارگری دستگیر و بعد از مدتی در دادگاه غیرعلنی، به ۵ سال زندان تعزیری محکوم شده و اکنون در در زندان اوین می باشد.

وی درحمله به بند ۳۵۰ زندان اوین مورد ضرب و شتم ماموران امنیتی قرار گرفت و بعد از آن ایشان را به بند ۲۰۹ جهت بازجویی انتقال دادند. در این رابطه یک پرونده برای بهنام تشکیل دادند و از آن روز ممنوع الملاقات می باشد.
دیروز هفتم تیر ماه ۱۳۹۳ از سوی مسئولان زندان با خانواده بهنام تماس می گیرند و از خانواده بهنام می خواهند تا جهت ملاقات بهنام به زندان مراجعه کنند.
خانواده بهنام ساعت ۹ صبح روز یکشنبه هشتم تیرماه ، جهت ملاقات با بهنام به زندان مراجعه می کنند و بعد از اینکه ملاقات تمام می شود ۶ نفر از ماموران لباس شخصی ، همسر و فرزند بهنام ابراهیم زاده را به گروگان می گیرند و همراه چند ماشین به خانه بهنام ابراهیم زاده حمله می کنند و کلیه وسایل منزل این کارگر زندانی را با خود حمل و آن را مصادره می کنند.
ماموران امنیتی ، نیما ابراهیم زاده پسر بهنام را که ۱۵ سال سن دارد و بیمار نیز می باشد ، تحت فشار قرار می دهند که مدارک پدرش از جمله فلش مموری ها را تحویل آنان دهد.
قابل ذکر است که همراه ماموران ، فیلم بردار هم حضور داشت و از منزل بهنام فیلم برداری می کردند تا در میان مردم محله آنان را بی حرمت کنند.
ماموران بعد از اینکه چند ساعت منزل بهنام را تفتیش و تخریب کردند ، ساعت ۴ منزل او را ترک کردند. در این بازرسی همسر و فرزند بهنام را تهدید کردند و آنان را تحت فشار قرار دادند که” هر کاری کرده اند به آن اعتراف کنند”.
ماموران بعد از بازرسیِ کلیه لوازم منزلِ آن کارگر زندانی ، کامپیوتر ، وسایل جانبی آن و ماهواره  را با خود بردند. هم چنین کلیه مدارک شناسایی از جمله مدارک هویتی خانواده ، کارت های بانکی و شماره حساب را با خود برده اند.